Anasayfa / İZLEDİKLERİM 26 Mayıs 2016 1.547 views

Colony

 

İlk sezonu 10 bölüm ile sona eren Colony dizisini çok beğendim. Sizlere kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Dizinin Konusu: Davetsiz misafirlerin dünyayı işgal etmelerinin ardından yönetime karşı çıkarak sistemi kabul etmeyen bir grup tarafından oluşturulan topluluğa Colony ismini vermişlerdir. Bu insanlar bir arada kalarak mücadele etme konusunda kararlı bir topluluk haline gelirler. Irkın hayatta kalabilmesi için çok zor kararlar vermesi gerekiyor. Asilerin aksine bir başka grupta hükümetle iş birliği içerisinde çalışmaya karar verir. Bir tarafta davetsiz işgalciler bölgeyi ele geçirmek isterken içeride asilerin iç savaş çıkarmak istemesi hükümeti zor durumda bırakmaktadır.

L.A kolonisi içerisinde doğmuş ve büyümüş olan Will problemler yaşayan ailesini korumak için hükümetle anlaşma yaparak koloniyi içeriden çökertme planına dahil olur. Üç çocuk annesi olan karısını korumak ve bölgeden çıkartmak için bu anlaşmayı yapması gerekir. Bir taraftanda doğdu ve inandığı direnişe ihanet etmek zorunda olması işlerini daha zor bir hale getirecektir. Koloni’de birçok dostu bulunmaktadır. Peki hükümet onlara ne yapacak ?

Colony Dizisinin Oyuncuları: Becky Wu – Cindy Po, Chad Coe – Dawson, Erin Way – Lindsey, Gonzalo Menendez – Lagarza, Jacob Vargas – Carlos, Joseph Morales – Heller, Sarah Wayne Callies, Josh Holloway

 

 

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap